VOLMAX - SENTRALADMINISTRASJON

Velkommen til Volmax! Her finner du kontaktinformasjon for sentrale ledere i Volmax. Ring, send epost eller kom innom oss

Telefonnummer (Sentralbord): +47 33 33 57 00

Adresse: Borgeskogen 46, 3160 Stokke

VÅRE ANSATTE

Sentraladministrasjon

Frank Nordby
Adm. Direktør

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 934 27 888

Epost: frank.nordby@volmax.no

Tore Løveid
Driftsdirektør

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 464 30 200

Epost: tore.loveid@volmax.no

Erik Edler-Woll
Markedsdirektør

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 928 93 714

Epost: erik.edler-woll@volmax.no

Andreas Flognfeldt
Direktør Volmax Kompetanse

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 404 18 458

Epost: andreas.flognfeldt@volmax.no

Tor Martin Aabol
Teknisk sjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 970 34 311

Epost: tor.martin.aabol@volmax.no

Kim Finkenhagen
IT- og Utviklingssjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 400 12 666

Epost: kim.finkenhagen@volmax.no

Sigrunn Holtan
 Økonomisjef 

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 948 44 084

Epost: sigrunn.holtan@volmax.no

Servicemarkedsadministrasjon/Kvalitet

Tore Løveid
Driftsdirektør

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 464 30 200

Epost: tore.loveid@volmax.no

Tor Martin Aabol
Teknisk sjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 970 34 311

Epost: tor.martin.aabol@volmax.no

Tore Liverød
Ettermarkedsadministrator

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 917 69 039

Eposttore.liverod@volmax.no

Runar Larsen
Ettermarkedsadministrator

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 917 11 025

Epost: runar.larsen@volmax.no

Økonomi/administrasjon

Sigrunn Holtan
Økonomisjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 948 44 084

Epost: sigrunn.holtan@volmax.no

Erik Bye
Innkjøpssjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: 952 36 550

Epost: erik.bye@volmax.no

Tove Lise Topstad
Økonomimedarbeider

Telefon: +47 33 33 57 11

Epost: tove.lise.topstad@volmax.no

Wenche Nøis
Økonomimedarbeider

Telefon: +47 33 33 57 11

Epost: wenche.noeis@volmax.no

Hilde Hattrem-Stavang
Økonomimedarbeider

Telefon: +47 33 33 57 00

Mobil: +47 909 66 931

Epost: hilde.hattrem-stavang@volmax.no

Tine Davidsen
Økonomimedarbeider

Telefon: +47 33 33 57 00

Mobil: +47 476 31 953

Epost: tine.davidsen@volmax.no

Teknisk kompetanse

Tor Martin Aabol
Teknisk sjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 970 34 311

Epost: tor.martin.aabol@volmax.no

Tom Are Larsen
Instruktør

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 948 04 391

Epost: tom.are.larsen@volmax.no

IKT

Kim Finkenhagen
IT- og Utviklingssjef

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 400 12 666

Epost: kim.finkenhagen@volmax.no

Tom Kristiansen
IT konsulent

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 903 69 960

Epost: tom.kristiansen@volmax.no

Lars Athle Larsen
IT konsulent

Telefon: +47 33 33 57 00
Mobil: +47 948 15 345

Epost: lars.athle.larsen@volmax.no