Wist Last & Buss

Wist Last & Buss, Ålesund

Velkommen til oss i Ålesund.
Her finner du kontaktinformasjon innen salg, service og reservedeler. Ring, send epost eller kom innom, så finner vi en god løsning sammen.

Telefon: +47 70177610

Åpningstider:
Man - Tor:    07:30 - 23:00
Fre:             07:30 - 16:00

Adresse:
Lerstadveien 540, 6018 Ålesund

VÅRE MEDARBEIDERE

LASTEBILVERKSTED

Lars Ole Midtgård
Kundemottaker Lastebil

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 41207665
lars.ole.midtgaard@wistlastbuss.no

Jan Åge Terøy
Kundemottaker Lastebil

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 97135706
jan.aage.teroy@wistlastbuss.no

Alf Ove Eide
Verkstedleder Lastebil

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 90757407
alf.ove.eide@wistlastbuss.no

Marit Vindenes
Verkstedadministrasjon

Tlf:   +47 70177610

marit.vindenes@wistlastbuss.no

Kjetil Hurlen
Ass. Verkstedleder Lastebil

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 41434621
kjetil.hurlen@wistlastbuss.no

BUSSVERKSTED

Arvid Johansen
Verkstedleder Buss

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 41695569
arvid.johansen@wistlastbuss.no

RESERVEDELER

Terje Ødegård
Reservedelsansvarlig

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 47478692
terje.oedegaard@wistlastbuss.no

Terje Kipperberg
Reservedelsmedarbeider

Tlf:   +47 70177610

terje.kipperberg@wistlastbuss.no

Bjarte Humlen
Reservedelsmedarbeider

Tlf:   +47 70177610

bjarte.humlen@wistlastbuss.no

SALGSAVDELING

Andreas Ytterland
Selger Lastebil

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 45450075
andreas.ytterland@wistlastbuss.no

Inge Strømmen
Avdelingsleder

Tlf:   +47 70177610
Mob: +47 91385755
inge.strommen@wistlastbuss.no