Wist Last & Buss

Wist Last & Buss, Trondheim

Velkommen til oss i Trondheim.
Her finner du kontaktinformasjon innen salg, service og reservedeler. Ring, send epost eller kom innom, så finner vi en god løsning sammen.
Telefon: +47 72882500
Åpningstider
Verksted
Man - Tor:    07:00 - 22:00
Fre:               07:00 - 21:00
Delelager
Man - Tor:    07:00 - 20:00
Fre:               07:00 - 16:30
Adresse:
Sandmoflata 4, 7093 Tiller

VÅRE MEDARBEIDERE

LASTEBILVERKSTED

Bjørn Danielsen
Kundemottaker Lastebilverksted

Tlf: +47 72882500

bjorn.danielsen@wistlastbuss.no

Espen Berg
Kundemottaker Lastebilverksted

Tlf: +47 72882500

espen.berg@wistlastbuss.no

Jon Are Tiller
Verkstedleder Lastebilverksted

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 90874790
jon.are.tiller@wistlastbuss.no

BUSSVERKSTED

Morten Bull
Kundemottaker Bussverksted

Tlf: +47 72882500

morten.bull@wistlastbuss.no

Ale Fjærli
Verkstedleder Bussverksted

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 91853553
asle.fjaerli@wistlastbuss.no

SKADEVERKSTED

Roger Hanssen
Verkstedleder Skadeverksted

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 48169450
roger.hanssen@wistlastbuss.no

RESERVEDELER

Jostein Storsve
Reservedelsmedarbeider


Tlf: +47 72882500
jostein.storsve@wistlastbuss.no

Mona Blekkan
Reservedelsleder

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 90192638
mona.blekkan@wistlastbuss.no

SALGSAVDELING

Espen Pallin
Selger Lastebil

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 47479568
espen.pallin@wistlastbuss.no

Morten Johnsen
Selger Lastebil

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 95022865
morten.johnsen@wistlastbuss.no

Joel Solem
Selger Lastebil
Tlf: +47 72882500
Mob. +47 45871471
joel.solem@wistlastbuss.no

Arne Jan Hopen
Tjenestesalg Dynafleet

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 47478640
arne.jan.hopen@wistlastbuss.no

Per Inge Aagård
Tjenestesalg Dynafleet

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 41464377
per.inge.aagaard@wistlastbuss.no

Stein Ove Finnland
Tjenestesalg Dynafleet

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 95144044
stein.ove.finnland@wistlastbuss.no

Odd Aril Rian
Tjenestesalg TSA

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 48169311
odd.aril.rian@wistlastbuss.no

Roger Dahle
Salgssjef Lastebil

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 48169308
roger.dahle@wistlastbuss.no

Tronn Livik
Salgsleder Buss

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 48169400
tronn.livik@wistlastbuss.no

ADMINISTRASJON

Therese Bjørstad Karlsen
Administrerende direktør

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 995 99 755
therese.karlsen@wistlastbuss.no

Siri Lønvik
Økonomisjef

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 91621173
siri.loenvik@wistlastbuss.no

Gøril Michelsen
Regnskap / Inkasso

Tlf: +47 72882500
Mob. +47 48169340
goeril.michelsen@wistlastbuss.no

Christian Andersen
Servicemarkedsleder


Mob. +47 40329135
christian.andersen@wistlastbuss.no

Kari Lenvik Althin
Kvalitetsleder


Tlf: +46 703849492
kari@wistlastbuss.com

Frode Karlsen
IT-ansvarlig


Tlf: +47 48169499
frode karlsen@wistlastbuss.no